— Розв'яжи задачу з поясненням.У бібліотеці є 720 дитячих книжок,1/6 яких становлять книжки з

казками, а 3/8 книжки з оповіданнями. Яких книжок у бібліотеці меншез казками чи з оповіданнями? На скільки книжокменше?​

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Кирилл.

Ответ:

Менше книжок  з казками, на 150

Пошаговое объяснение:

1) 720 / 6 = 120 (казки)

2) 720 / 8 = 90, 90 * 3 = 270 (опов.)

3) 270 - 120 = 150 (різн.)

Отвечает Джиг Маргарита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 720 * 1/6 = 720/6 = 120 (книг) - сказки

2) 720 * 3/8 = 90*3 / 1 = 270/1 = 270 (книг) - рассказы

3) 270 - 120 = 150 (книг) - больше рассказов

Ответ : на 150 книг с рассказами больше чем со сказками