У бібліотеці було 240 дитячих книжок,одна шоста з них становили книжки з казками,а три восьмих

книжки з оповіданнями.На скільки менше книжок з оповіданнями було в бібліотеці Будь ласка поможіть рішити

Ответы на вопрос

Отвечает Мергенева Ангелина.
1)240:6=40(1/6)-казки
2)240:8*3=90(3/8)-оповідання
3)90-40=50(книжок)
Відповідь: на 50 більше книжок з оповіданнями