Діана роздавала друзям книжки, які вже прочитала. Своïй найкращій подрузі вона віддала половину

всіх книжок і ще 1 книжку, своєму другу - половину залишку та ще 2 книжки, іще одному другові половину нового залишку та ще 3 книжки. Після цього в неї залишилась одна її найулюбленіша книжка. Скільки книжок було у Діани?​

Ответы на вопрос

Отвечает Едунова Анна.

Ответ:

1+3=4 (кн) - половина останнього залишку

4×2=8 (кн) - останній залишок

8+2=10 (кн) - половина попереднього залишку

10×2=20 (кн) - попередній залишок

20+1=21 (кн) - половина всіх книжок

21×2=42 (кн) - було книжок

Відповідь: 42 книжки

Зроби мою відповідь найкращою будь ласка