Допоможіть розв'язати задачу. Діана, Ярослава та Дарина разом прочитали за літні канікули 80

книжок. Діана прочитала у 3 рази більше книжок, ніж Дарина, а Ярослава у 4 рази більше, ніж Діана. На скільки більше книжок прочитала Ярослава, ніж Діана? Розв'язати задачу не через рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Аминев Максим.

х (книг) - прочитала Дарина

3*х=3х (книг) - прочитала Диана

3х*4=12х (книг) - прочитала Ярослава

так как вместе они прочитали 80 книг, составим уравнение:

х+3х+12х=80

16х=80

х=80:16

х=5 (книг) - прочитала Дарина

5*3=15 (книг) - прочитала Диана

5*12=60 (книг) - прочитала Ярослава

60-15=45 (книг) - на 45 книг Ярослава прочитплп больше, чем Диана


Отвечает Полухина Ульяна.
Книги Ярославы=4 *книги Дианы
Книги Дианы=3 * Книги
Дарины

80=4*3*книги Дарины+3 книги Дарины+книги Дарины=16Книг Дарины

Книги Дарины=80/16=5
Книги Дианы=5*3=15
Книги Ярославы=15*4=60 Книги Ярославы - книги Дианы=60-15=45