В лабораторії є розчин сульфатної кислоти з w-кислоти 40% і молеколярную масою 200г.Скільки

необхідно додати води,щоб отримати розчин з w кислоти-10%​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдуллаева Лидия.

Ответ:

Масса добавленой воды равна 600 г

Объяснение:

Дано

m(раствора) =200 г

w(H2SO4)=40 %

w(H2SO4)'=10 %

Найти

m(H2O)'-?

Решение

m(H2SO4)=m(раствора)*w(H2SO4)/100=200*40/100=80 г

m(раствора)'=m(H2SO4)*100/w(H2SO4)'=80*100/10=800 г

m(H2O)=m(раствора)'-m(раствора)=800-200=600 г