На першій полиці книжок у 8 разів менше, ніж на другій. Якщо з першої полиці переставити на першу

42 книжки, то на обох полицях їх стане порівну. Скільки книжок на кожній полиці? дайте ответ,пожалуйста.очень нужно

Ответы на вопрос

Отвечает Васильчук Артем.

Відповідь:12; 96

Покрокове пояснення:

Було:

х книжок на першій полиці;

8х - на другій

Стало:

х+42 на першій

8х -42 на другій.

За умовою:

8х - 42 = х + 42

8х - х = 42+42

7х = 84

х = 84:7

х = 12 кн. було на першій полиці;

8х=8*12=96 кн. було на другій полиці.