Кількість книжок на першій полиці утричі більша, ніж на другій. Якщо з першої полиці взяти 8

книжок, а на другу - поставити 2 книжки, то на першій полиці кни-жок стане у 2 рази менше, ніж на другій. Скільки книжок на кожній полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Поплавский Андрей.

Ответ:

Перша полиця: 36

Друга полиця: 12

Пошаговое объяснение:

Нехай, перша полиця 3x, друга полиця x, то:

3x - 8 = 2(x + 2)

3x - 2x = 8 + 4

x = 12

Перша полиця: 3x => 3*12=36

Друга полиця: x => 12