Поможи рішить задачу рівнянням: На 2 полицях книжок було порівну. Після того як з першої полиці

зняли одну книгу, а з другої — 19, книжок то на першій полиці залишилося утричі більше, ніж на другій. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Чувычкина Диана.

Відповідь:

Нехай на полиці було х книжок, тоді на першій полиці стало х-1 книжок, а на другій - х-19. Оскільки на другій полиці книжок стало втричі менше, ні на першій, то

х-1 = 3*(х-19)

х-1 = 3х - 57

х - 3х = -57 + 1

-2х = -56

х = -56 : -2

х = 28

Покрокове пояснення:вибач, якшо не зрозуміле розв'язання, я з 7 класу

Отвечает Сулим Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х - 1 = 3(х - 19)

х - 1 = 3х - 57

х - 3х = -57 + 1

-2х = -56

х = -56 : (-2)

х = 28

28 книг было на каждой полке изначально

28 - 1 = 27 (книг) - стало на 1 полке, после того как забрали 1 книгу

28 - 19 = 9 (книг) - стало на 2 полке, после того как забрали 19 книг

27 : 9 = 3 (раза) - стало больше на 1 полке