На двох полицях книжок було порівну. Після того як з першої полиці зняли одну книжку, а з другої

— 19, книжок на першій полиці залишилося утричі більше, ніж на другій. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Туманов Анастасий.

1) полиця =19×3=57 книжок

Пошаговое объяснение:

2 полиця =57-19=38

Отвечает Туршиева Христина.
1 полиция=57-19=57
2полиця=19*3=38