Об'єм піраміди Хеопса з площею основи 5,3 га і висотою 147 м дорівнює *


Ответы на вопрос

Отвечает Куткина Саша.
Ответ:
2597000м³

Решение:
1га=10000 м²
5,3*10000=53000м² площадь основания;
V=Sосн*h/3=53000*147/3=
=2597000 м³