Середнє арифметичне чисел 4,3 та у дорівнює 3,35. Знайдіть число у.​


Ответы на вопрос

Отвечает Чепракова Леся.

\frac{4+3+y}{3} =3,35\\\frac{7+y}{3} =3,35\\7+y=10,05\\y=10,05-7\\y=3,05