Периметр прямокутника дорівнює 28 см, що становить 2/7 його довжини. Знайдіть ширину цього

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чистова Гуля.

Відповідь:

6 см

Покрокове пояснення:

1)28/7*2=8(см)-Довжина

2)(28-(8*2))/2=6(см)- ширина

Отвечает Дёмин Захар.

Ответ:

20см

Пошаговое объяснение:

2/7x =28

X= 8 це ширина

довжину = 28 - 8= 20см