За 8 кг цукерок сплатили стільки, скільки за 12 кг печива. Знайти вар¬тість 1 кг цукерок і 1 кг

печива, якщо кілограм цукерок коштує дорожче, ніж кілограм печива на 2,6 грн дам 20 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Рахымжанова Дана.

Ответ:

7,8 и 5,2

Пошаговое объяснение:

x - стоимость 1 кг печенья, грн.

y - стоимость 1 кг конфет, грн.

Система уравнений:

12x-8y=0                             |4

y-x=2,6                                |×2

3x-2y=0

2у-2x=5,2

3x-2y+2y-2x=0+5,2

x=5,2 грн - стоимость 1 кг печенья.

y-5,2=2,6

y=2,6+5,2

y=7,8 грн - стоимость 1 кг конфет.