перша сторона трикутника удвічі більша від другої а третя на 5 см більша від другої. Обчисли

сторони трикутника якщо його периметр 45 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Гритченко Елена.

Ответ:

20см, 10см, 15см.

Пошаговое объяснение:

Нехай друга сторона трикутника=х, тоді перша=2х, третя = х+5.

Оскільки периметр це сума всіх сторін у трикутнику, то складаємо рівняння:

х+2х+(х+5)=45(периметр)

х+2х+х+5=45

х+2х+х=45-5

4х=40

х=40/4

х=10

Звідси перша сторона = 2*10 = 20см, друга = 10см, третя = 10+5 =15см.

Отвечает Юдников Миша.

Ответ:

2 сторона - х.

х+5 - третья сторона.

2х - 1 сторона.

Пошаговое объяснение:

1)х+(х+5)+2х=45

2х+2х+5=45

4х=45-5

4х=40

х=10 (см) 1 сторона

2) 2х= 2*10= 20(см) 2 сторона

3) х+5=10+5=15(см) 3 сторона

Перевірка: 15+20+10=45 см.