Перша сторона трикутника втричі більша від другої ,а третя сторона га 7 см більша від

другої.Обчисліть сторони трикутника якщо його периметр дорівнює 92 см будь ласка допоможіть дам 50 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Шамсутдинов Игорь.

Ответ:

17, 51, 24

Пошаговое объяснение:

3х+х+х+7=92

5х+7=92

5х=85

х=17

3х=51

х+7=24