периметр трикутника 45 см. Перша сторона удвічі більша від другої,а третя на 5см більша від

другої.Обчисліть сторони трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Ертаева Азиза.

Ответ: 20  10  15

Пошаговое объяснение:

х+2х+х+5=45

4х=45-5=40

х=40:4=10   2 стор

10х2=20см 1 стор

10+5 15 см   3 стор