У великій і дружній сім'ї у всіх чоловіків одне прізвище, а різниця у віці між кожним батьком і

сином становить 22 роки. Правнука зватиІгор Петрович. Його діда звати Митрофан Тимофійович. Як звали вдитинстві главу сім'ї і скільки йому років, якщо Сергійку, синуІгоря, виповнилося 3 роки? Скільки років Петру Митрофановичу?________________________ожно пж пошаговое объясненье​

Ответы на вопрос

Отвечает Штейн Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение

Онук Ігор Петрович має 3роки,тоді батько його Петро Митрофанович має 3+22=25р. А дід Митрофан Тимофійович має 25+22=47р.

Прадід називався Тимофій і йому було 47+22=69р.