До суми чисел 135 і 7 додай їх добуток


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Настя.

Ответ:

(135+7)+(135×7)= 1087

Отвечает Гетманская София.

Ответ:

Якщо я правильно зрозумiв, то до суми цих чисел додаты ix добуток

це буде 1087

135+7=142

135*7=945

945+142=108

Пошаговое объяснение: