ДАМ 25 БАЛЛОВ!!!!! СРОЧНО!!!!! З одного поля фермери зібрали 27 ц 50 кг пшениці, а з другого 55 ц

50 кг. Площа першого поля 7 га, а другого — 3 га. Знайди середню врожайність пшениці.

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнов Алексей.

Ответ:

8,3 ц/га

Пошаговое объяснение:

1 поле - 7 га - 27ц 50 кг пшениці.

2 поле - 3 га - 55ц 50 кг пшениці.

1) 7 га + 3 га = 10 (га) - загальна площа.

2) 27ц 50 кг + 55ц 50 кг = 83 (ц) - зібрали фермери разом.

3) 83 ц / 10 га = 8,3 (ц/га) - середня врожайність пшениці.

Відповідь: 8,3 ц/га - це середня врожайність пшениці.