Площа першого поля 45 га, а другого 55 га.З 1 га першого поля зібрали по 40 ц пшениці , а з 1 га

другого поля на 60 кг менше. З якого поля зібрали більше центнерів пшениці і на скільки???????

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Алексей.

1)40*45=1800(ц)-собрали с 1 поля

2)40ц=4000кг

4000+60=4060(кг)-собирали с 1 га 2 поля

3)4060*55=223300(кг)=2233(ц)-собрали со2 поля

4)2233-1800=433 ( ц) пшеницы больше собрали со 2 поля.