1576. З чотирьох полів площею 200 га кожне зібрали урожай пшениці. З першого поля зібрали 7200 ц,

з другого - 7460 ц,з третього - 7380 ц, аз четвертого - 7560 ц. Яка врожайністькожного поля? Яка середня врожайність?​

Ответы на вопрос

Отвечает Корниевич Дмитрий.

Ответ:

7200/200=36, 7460/200=37,3, 7380/200=36,9, 7560/200= 37,8, сер. ур.=(36+37,3+36,9+37,8)/4=37