Магазин продав мінеральну воду,серед якої 15% пляшок сильно газованої мінеральної

води,40%слабогазованої та 117 пляшок води без газу.Скільки пляшок мінеральної води продали в магазині?

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Ваня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

117=100%-40%-15%=45%

40%=177\45%*40%=104

15%=104\40%*15%=39

117+104+39=260

Ответ: 260 продали бутылок минеральной воды продали в магазине.

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 15%+40%=55%

2)117=100%-55%=45%=114

3)117:45=2.6

4)2.6*15=39

5)2.6*40=104