Помогите решить: пшеничне і житнє борошно розфасували у кульки, по 4 кг у кожен. Житнього борошна

було 6 кульків, а пшеничного - 8. Скільки всього кілограмів борошна розфасували?

Ответы на вопрос

Отвечает Абдрашитов Олег.

Ответ:

1)4*6=24

2)4*8=32

3)24+32=56

Відповідь:56 кг борошна розфасували .