У магазин першого дня завезли 110 буханці В житнього і пшеничного хліба другого дня на 30 буханців

більше а третього на 10 менше ніж другого дня 3 дня завезли 40 буханців житнього хліба скільки буханців пшеничного хліба завезли 3 дня

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилюк Мария.
110+30=140(бух.)-завезли во 2й день;
140-10=130(бух.)-завезли в 3й день;
130-40=90(бух.)-завезли в 3й день пшеничного хлеба