У магазин завезли першого дня завезли 110 буханці В житнього і пшеничного хліба другого дня на 30

буханці більше а третього на 10 менше ніж другого дня третього дня завезли 40 буханця житнього хліба скільки походів пшеничного хліба завжди 3 квітня

Ответы на вопрос

Отвечает Бандура Тарас.
110+30=140 - 2 день
140-10=130  - 3 день
130-40=90    - 3 день пшеничний хлеба