У магазин першого дня завезли 110 буханцив житнього і пшеничного хлиба , другого дня -на 30

буханцив більше, а третього - на 10 менше, ніж другого дня.третього дня завезли 40 буханців житнього хліба.скільки буханців пшеничного хліба завезли третього дня ?

Ответы на вопрос

Отвечает Андреянов Костя.
110+30=140 - 2 день
140-10=130  - 3 день
130-40=90    - 3 день пшеничний хліб
Отвечает Кирюхин Паша.
110+30=140(бух.)-завезли во 2й день;
140-10=130(бух.)-завезли в 3й день;
130-40=90(бух.)-завезли в 3й день пшеничного хлеба