Знайдіть корінь рівняння 0,2(5y - 2) = 0,3(2y – 1) – 0,9


Ответы на вопрос

Отвечает Pravilo Denis.

Ответ:

у = -2

Пошаговое объяснение:

0,2(5y - 2) = 0,3(2y – 1) – 0,9

у - 0,4 = 0,6у - 0,3 - 0,9

у - 0,6у = -0,3 - 0,9 + 0,4

0,4у = -0,8

у = -2

Проверка:

0,2(5*(-2) - 2) = 0,3(2*(-2) - 1) - 0,9

0,2(-10-2) = 0,3(-4 - 1) - 0,9

0,2*(-12) = 0,3*(-5) - 0,9

-2,4 = -1,5 - 0,9

-2,4 = -2,4