Знайдіть кути опуклого семикутника, якщо вони відносяться як 1:1:2:3:3:4:4


Ответы на вопрос

Отвечает Спивакова Виктория.

Ответ:

70,70,140,210,210,280,280

Пошаговое объяснение:

сума внутрішніх кутів рахується за формулою

180°(n-2)

наша сума 180*7=1260

відношення , вводимо х

х+х+2х+3х+3х+4х+4х= 18х

1260:18=70

70*1=70

70*2=140

70*3=210

70*4=280