Ширина прямокутника на 64 см менша від довжини. Знайдіть периметр прямокутника, якщо його довжина

в 5 разів більша за ширину. Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Катя.

Ответ:

192см

Пошаговое объяснение:

х-ширина прямокутника, 5х довжина

5х-х=64

4х=64

х=64:4

х=16 см ширина

16*5=80 см довжина

р=2*(80+16)=2*96=192см периметр