Автомобіль за 5 год подолав 330 км. Перші 3 год він їхав зі швидкістю на 10 км/год меншою, ніж

решту шляху. Із якою швидкістю їхав автомобіль перші 3 години? вирішіть за допомогою рівняння​

Ответы на вопрос

Отвечает Ердос Ерасыл.

Ответ:

62

Пошаговое объяснение:

x - скорость, с которой ехал автомобиль 3 часа, км/ч.

3x+(5-3)(x+10)=330

3x+2x+20=330

5x=310

x=310/5=62 км/ч