велосипедист перші три години подорожі їхав зі швидкістю на 2 км год більшою ніж решту дві години З

якою швидкістю їхав велосипедист перші три години якщо за 5 годин він подолав 46 км​

Ответы на вопрос

Отвечает Нуретдинова Сабина.

Ответ:

46-(2*3)=40:5=8+2=10км/год,если легче то 46-6=40:5*3+2=10км/год