Перше число більше за друге у 1,5 разу, середнє арифметичне цих чисел дорівнює 30. Знайти ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Кайролова Айнель.

Ответ: перше - 36, друге 24

Пошаговое объяснение: 30 * 2 = 60; половина 60 це 30 але одне > за інше тому підбираєм: перше - 36, друге 24 бо по перше 24/2 = 12, 24+12=36, по друге (36+24)/2=30

                                    60/2=30

                                     30=30