Кожне із чисел 120,160,200,240 зменш у 4 рази, а результат збільш у 7 разів


Ответы на вопрос

Отвечает Лохман Кирилл.

Пошаговое объяснение:

1) 120:4=30 30*7=210

2)160:4=40 40*7=280

3)200:4=50 50*7=350

4)240:4=60 60*7=420