1) Збільш число 5 у 7 разів і результат збільш на 42;2) збільш число 5 на 7 і результат збільш на

42; 3) зменш число 42 у 7 разів і результат збільш на 5; 4) різницю чисел 42 i7 зменш у 5 разів; 5) 42 зменш на суму чисел 7i 5; 6) 42 зменш на 5 і результат збільш на 7. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Едунова Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5х7+42=35+42=77

5+7+42=54

42÷7+5=11

(42-7)÷5=7

42-(7+5)=30

42-5+7=44