До числа 48 додай частку чисел 400 і 100;Суму чисел 24 і 16 збільш у 10 разів;Різницю чисел 850 і

800 зменш у 10 разів

Ответы на вопрос

Отвечает Таумарк Ренат.

48+400/100=52
(24+16)*10=400
(850-800)/10=5