Обчисли усно, запиши відповідь. Знайди суму чисел 23 і 50 -------- Знайди різницю чисел 87 і 56

--------- Збільш число 30 на 38 ------------- Зменш число 72 на 12 ------------- Перший доданок 26 , другий 3. Знайди суму. -------------------- Зменшуване 95 , відємник 54 . Знайди різницю. -------------

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Вика.
23+50=73; 87-56= 31; 72-12=60; 30+38=68; 26+3=29; 95-54= 41;
Отвечает Николаева Анастасия.
23+50= 73
87-56=31
30+38=68
72-12=60
дальше не пойму что написано ( не очень хорошо знаю Украинский)