7. Для підживлення посівів купили 40 цдобрив. У агрегат для підживлен-ня заправляють 3 ц. Скільки

разів йогозаправляли, якщо залишилося 16 ц добрив?3.8 5.7 - 16​

Ответы на вопрос

Отвечает Торопова Анастасия.

Ответ:

Відповідь: 8 разів

Пошаговое объяснение:

можна зробити методом рівняння, х - кількість заправлених разів:

40-3x=16

3х = 40-16

3х=24

х = 24/3 = 8(р.)