На двох ділянках поля, площа кожної з яких дорівнює 5,4 га, виростили 30,24 ц льону і 49,68 ц

ячменю, не вносячи добрив. На двох інших ділянках, площа кожної з яких дорівнює 7,5 га, виростли 39,75 ц льону і 170,25 ц ячменю, але вже з використанням добрив. Порівняйте врожайнітсь льону і ячменю вирощених з добривами, і без добрив. срочно, а то мама прибьет,_,

Ответы на вопрос

Отвечает Большакова Светлана.

Ответ:

1) 30,24 : 5,4 = 5,6 (ц/га) - врожайність льону з ділянки без внесення добрив.

2) 49,68 : 5,4 = 9,2 (ц/га) - врожайність ячменю з ділянки без внесення добрив.

3) 39,75 : 7,5 = 5,3 (ц/га) - врожайність льону з ділянки із внесенням добрив.

4) 170,25 : 7,5 = 22,7 (ц/га) - врожайність ячменю з ділянки із внесенням добрив.

5) 5,6 - 5,3 = 0,3 (ц/га) - більше льону з ділянки без внесення добрив.

6) 22,7 - 9,2 = 13,5 (ц/га) - більше ячменю з ділянки з внесенням добрив.

Відповідь. Із ділянки без внесення добрив врожайність льону на 0,3 ц/га більша, ніж із ділянки з внесенням добрив. Із ділянки з внесенням добрив врожайність ячменю на 13,5 ц/га більша, ніж із ділянки без внесення добрив.