За перший день турист проїхав відстань 35 км, що становить 70% усього шляху, який йому треба

подолати. Знайдіть довжину шляху, який треба подолати туристу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сковородка Катя.

Ответ:

50 км всього шляху

залишается 50 км-35км=15км

Пошаговое объяснение:

нехай х-весь шлях, а отже

х-35=100%-70%

х-100%

35км-70%

100%*35/70%= 3500/70%=50км