За перший день турист проїхав 35км, що становить 70% усього шляху, який йому треба подолати. Знайти

довжину шляху, який треба подолати туристу

Ответы на вопрос

Отвечает Тлегенов Даурен.
Пропорция: 35 км - 70% (часть пути)
                     х км - 100% (весь путь)
х = 35 * 100 : 70 = 50
Вiдповiдь: 50 км - довжина шляху, який треба подолати туристу.
Отвечает Артамонова Дина.
35 : 0,7 = 50 ( км ) весь путь
Ответ 50 км