За 6 год учень робив стільки ж деталей, скільки майстер - за 4 год. Учень віготовляє за годину на 5

деталей менше, ніж майстер. Скільки деталей за годину віготовляв майстер?

Ответы на вопрос

Отвечает Юргенс Вася.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

мастер = х

ученик = х-5

(х-5)*6=х*4

6х-30=4х

2х=30

х=15

мастер 15

ученик 10

проверка

(15-5)*6=4*15

60=60