1275. Який многочлен треба відняти від многочлена Зc5 — 24 + + 14c3 - 4c2 + c, щоб їхня різниця

тотожно дорівнювала мно-гочлену 53 +с?​

Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Вика.
(3с5 - 24 + 14с3 - 4с2) - (53 +с) =
= 3с5 - 24 + 14с3 - 4с2 - 53 - с =
= 3с5 - 14c3 - 4c2 - c - 77

Ответ: надо отнять 3с5 - 14c3 - 4c2 - c - 77

Проверка:

3с5-24+14с3-4с2 - (3с5-14c3-4c2-c-77) =
= 3с5-24+14с3-4с2-3с5+14c3+4c2+c+77) =
= с + 53