Допоможіть будь ласка розв"язати : Зменшуване збільшили на 2 як треба змінити від"ємник щоб 1)

різниця зменшилася на 12; 2) різниця збільшилася на 6; 3) зізниця збільшилася на 2; 4) щоб різниця не змінилася

Ответы на вопрос

Отвечает Ющенко Егор.
А) від"ємник збільшити на 14    
30-10=20
(30+2)-(10+14)=8

б) від"ємник зменшити на 4

в) від"ємник залишити без змін

г)від"ємник збільшити на 2