Правило. Щоб відняти суму двох чисел від третього числа, достатньо відняти від цього числа один із

доданків, а від отриманого результату відняти другий доданок. Приклад і рішення. 27-(7=5)= (27-7)-5=20-5=15 Правильно чи ні? Відповідь на приклад в книжці інша.27-(7+5)= (27-7)+5=20+5=25 Це помилка? Відповідь 15 чи 25. Допоможіть.

Ответы на вопрос

Отвечает Югансон Екатерина.
Відповідь буде 27-(7+5)=27-12=15