Якщо від задуманого тризначного числа відняти 9, то одержане число поділиться на 9; якщо від того ж

задуманого числа відняти 10, то результат поділиться на 10, а якщо відняти 11, то резуль¬тат поділиться на 11. Знайдіть задумане число.

Ответы на вопрос

Отвечает Чабанова Полина.
990-9=981:9=109
990-10=980:10=98
990-11=979:11=89
Отвечает Пелевина Виктория.

990-9=981:9=109
990-10=980:10=98
990-11=979:11=89