4.Знайдіть найменше спільне кратне знаменників дробів: 1) 3\16 і 5\12; 2) 13\28 і 20 \63


Ответы на вопрос

Отвечает Синицын Толя.

Ответ:

1)2

2)7

Пошаговое объяснение:

1) найменше число на яке ділиться буде 2 (16/2=8; 12/2=6)

2) найменше число на яке ділиться буде 7(28/7=4; 63/7=9)