Один раз підкинуто гральний кубик. Яка ймовірність того, що на верхній грані виявится кількість

більше 2 очок

Ответы на вопрос

Отвечает Макшеева Мария.

Ответ:   P =  2/3 .

Пошаговое объяснение:    P = m/n ; m = 4 ;  n = 6 .

P = 4/6 = 2/3 .