Батько поклав у банк деяку суму грошей під 19% річних.Через рік він забрав з банку 29 750 грн


Ответы на вопрос

Отвечает Майшева Анастасия.

Ответ:

24990 грн

Пошаговое объяснение:

1) 29750 × 0.19= 5652.5 (грн)- отримав за рік

2) 29750-5652,5=24097,5 (грн)- внесок

Отвечает Екимов Илья.

Ответ:

24990 грн

Пошаговое объяснение:

1) 29750×0,19=5652,5 (грн) - отримав за рік

2) 29750-5652,5=24097,5 (грн) - внесок