майстер за годину виготавлює 7 деталій, а учень 4 деталі. Скільки виготавлять майстер разом з учнем

за 8 годин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Салауатова Куралай.

Ответ:

88 деталей

Пошаговое объяснение:

7+4=11 за час

за 8 часов 11*8=88

Отвечает Голубин Степан.

Відповідь:

88 деталей

Покрокове пояснення:

1.)7+4=11(д.)-майстер разом з учнем виготовляє за 1 годину,

2.)11*8=88(д.)

Відповідь- вони виготовлять 88 деталей за 8 годин.