За допомогою 6 однакових труб басейн заповнюють водою за 24 хв. За скільки хвилин заповнять цей

басейн за допомогою 9 таких труб? ~~~БУДЬ-ЛАСКА~~~

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Олег.

Відповідь: 16хв

Покрокове пояснення:

Якщо 6 однакових труб басейн заповнюють водою за 24 хв, то 1 труба заповнить цей басейн за:

1) 24*6=144 хв

9 труб заповнять басейн за:

144:9=16 хв

Отвечает Дубатовка Максим.

Пошаговое объяснение:

24:6=4 ( хв ) на одну таку трубу

4 * 9 = 36 ( хв )

В: 36 хв